Şimdi Ara
     WhatsApp     

Markon

Markon Marmara Endüstriyel Kontrol Teknolojileri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, fabrikalara, atölyelere, sanayi isletmelere, düzenli olarak elektrik malzemesi tüketen kuruluşlara ve makine üreticilerine; gerek genel üretimlerinde, gerek bakım, tadilat ve onarımlarında ihtiyaç duyabilecekleri her türlü endüstriyel elektrik, elektronik, otomasyon ve makine donanımları, elektriksel koruma, kontrol ve kumanda sistemleri tedarik etmek, teknik destek vermek maksadıyla faaliyet göstermektedir.

Her işletmenin temel ihtiyacı olan standart elektrik malzemelerinin yanısıra elektronik termostatlar, sıcaklık algılayıcı sensörler, motor hız kontrol cihazları, polyester elektrik panoları, fotoelektrik sensörler, kapasitif ve endüktif proximity sensörler, güç kaynakları, endüstriyel kumanda röleleri gibi özel malzemeler de satıyoruz.

Crouzet, Omron (solid state röle, zaman rölesi, soketli röle), Tempa (sac ve inox pano), Tongün (polyester pano, sayaç kutusu, saha tipi telefon dağıtım kutuları ve buatlar), Meter, Enda, Emko Elektronik (dijital & analog termostad, sayıcı, zaman rölesi, termoeleman), Control Techniques (hız kontrol cihazları-sürücüler), Prysmian, Hes, Kabtek, Birtaş (enerji, iletişim, kumanda kabloları) Siemens, Moeller, Telemecanique, Merlin Gerin, Federal (kontaktör, termik röle, sigorta, motor koruma rölesi, kompakt şalter), Unit, Fluke (multimetre, pens ampermetre, faz kalemi), Bedok, Telemecanique, Balluf, Carlo Gavazzi, Scan (indüktif & kapasitif proximity sensör, fotosel sensör, reflektör) Metesan, Mete Enerji, Bemis, Mennekes (sanayi tipi fiş-prizler, kombinasyon kutuları, buatlar) Emas, Siemens, Moeller, Telemecanique (sinyal lambası, buton, buton kutusu) Metop, Opaş, Kraus-Naimer (pako şalterler ve kutuları) Gamak, Abana, Wat (elektrik motorları) Entes, İnter, Tense (elektronik koruma, kontrol ve kumanda röleleri) Mesan, Werma (ışıklı ve sesli ikaz & uyarı ekipmanları) gibi sektörümüzün önde gelen markalarına ait malzemeleri bayi ve satıcı sıfatı ile müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Hitap ettiğimiz sektörler arasında; Otomotiv yan sanayi, makine üreticileri, süt mamulleri imal eden makineciler ve mandıralar, tavukçuluk, plastik enjeksiyon, talaşlı imalat yapan işletmeler, paketleme & ambalajlama makinesi üreticileri, konveyörlü taşıyıcı imalatçıları ve kullanıcıları, un & yem fabrikaları, mobilya üretimi, entegre et tesisleri, su fabrikaları, tekstil, okullar, resmi daireler, orta ve büyük ölçekli sanayi kuruluşları sayılabilir.

Hizmetlerimiz; mesafe, malzeme cinsi, bedeli, ticari hacmi ve ödeme koşulları dikkate alınmaksızın, müşterimizin geçerli kabul ettiği herhangi bir mazeretimiz olmadığı tüm hallerde, tüm müşterilerimiz için eşit ve azami özenle uygulanır. Siparişleriniz servis aracımızla işletmenize teslim edilir. Hafta içi 08;30 ile 18;00 saatleri Cumartesi 08;30 ile 12;30 arasında mağaza telefonlarımızdan, diğer zamanlarda mobil telefonlarımızdan kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmamızı aradığınızda karşınıza telesekreter, sekreter veya telefon operatörü çıkmaz. Sorununuzu veya talebinizi defalarca anlatmak zorunda kalmazsınız.

Markon Ltd. Şti. sadece elektrik malzemeleri ticareti yapan bir firma değildir. Firmamız mal ve hizmet tedarikinin yanısıra işletmenizde ve imalatlarınızda kullandığınız elektrik malzemelerinin analizinden, sahip olduğu garanti ve kalite belgelerinin teminine, arızalı ve ayıplı malların garanti kapsamında değiştirilmesinden, garanti kapsamına girmeyen arızalıların en ucuz maliyetle bakım ve onarımının yaptırılmasına kadar pek çok konuda hizmet vermektedir. Elektrikle ilgili her konuda bilgi, belge, katalog, numune, konsinye, teknik personel talepleriniz itina ile değerlendirilerek en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Bu hizmetlerimize ilave olarak yapacağınız Ar-Ge çalışmalarına yerli mallar için doğrudan üretici firmadan, ithal mallarda ithalatçı veya ana dağıtıcı pozisyonundaki kaynaktan teknik destek yardımı sağlanacaktır.

“-Maksat; Çekici hizmeti vermek değil, müşterilerimizi çekici hizmeti almak zorunda bırakmamaktır.” düsturu ile hareket ederek, ihtiyacınız olanı, en uygun bedelle, en kısa sürede, söz verdiğimiz koşullarda tedarik ederek sizlere ulaştırma çabası ve gayreti ile çalışıyoruz. Bu nedenle; mal ve hizmet teklifi taleplerinize en kısa zamanda, doğru olarak cevap vermek, siparişlerinizi zamanında teslim etmek, gerekli evrakları usulüne uygun ve eksiksiz düzenlemek, aradığınızda kolay ulaşılmak için azami özeni gösteriyoruz.

Verdiğimiz hizmetin kalitesine güvenerek iddiamızı ortaya koyuyoruz. Ancak bu durum asla “-Satınaldığınız her elektrik malzemesini biz satacağız.” diye düşünüyoruz anlamına gelmez. Böyle bir hedefimiz ve iddiamız yok. Sizden talebimiz endüstriyel elektrik malzemesi satınalırken firmamızdan da teklif istemenizdir. Hali hazırda işbirliği yaptığınız başka kişiler ve firmalar olabilir. Meslektaşımız olmaları hasebiyle onlara saygı duyuyoruz. Ancak; bizimle tanışmanın, verdiğimiz hizmetlerden haberdar olmanın, elinizin altında bir alternatifin olması size bir şey kaybettirmez. Ayrıca müşterilerimizin bizimle çalışırken sektörümüzde faaliyet gösteren başka firmalar ile de işbirliği içinde olması bizi asla rahatsız etmez. Arayın, işletmenize gelelim. Hizmetlerimizi, faaliyetlerimizi ve ticari çizgimizi daha yakından anlatalım. Sonra siz yine arzu ettiğiniz firma ile dilediğinizce çalışın. Fikrinize saygı duyarız. Firmamızı daha yakından tanımak, hizmetlerimiz ve ürün portföyümüz hakkında bilgi edinmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sizi işyerimizde misafir etmekten mutluluk duyarız.